AktüelDevran ÖztunçGazedda'nın Gündemi“Müdahale” söylemleri bir kez daha gün yüzüne çıktı

UBP Kurultayı’ndan birinci çıkmasına karşın adaylıktan ani bir kararla çekilen Faiz Sucuoğlu, sessizliğini bozdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 11, 2020
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

UBP Kurultayı’ndan birinci çıkmasına karşın adaylıktan ani bir kararla çekilen Faiz Sucuoğlu, sessizliğini bozdu.

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Kurultayı’ndan açık oy farkıyla birinci çıkan ve Parti Başkanlığı için en güçlü isim iken ani bir kararla adaylıktan çekilen Faiz Sucuoğlu, sessizliğini bozarak, “müdahaleyi” doğruladı.

Kıbrıs Postası’nın haberine göre, Genç TV ekranlarında Nazar Erişkin’in sunduğu “Bugüne Dair” programına katılan Sucuoğlu, “Kimse gelip müdahale etmek istemez, davet alırsa gelir” diyerek, Türkiye’den gelen vekillerle konuştuğunu, “müdahaleyi KKTC’nin davet ettiği” yanıtını aldığını belirtti. Sucuoğlu, “gelen rica üzerine”, adaylıktan çekildiğini ifade etti.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..