AktüelMüzakereler#MontPelerin: Liderler Toprak’ta Ortak Belge Üzerindeki Görüşmelerine Devam Edecek

Liderler Nikos Anastasiades ve Mustafa Akıncı arasında İsviçre`nin Mont Pelerin kasabasında perşembe akşamı yapılan görüşme geç saatlerde tamamlandı. Liderler toprak ayarlama kriterlerini belirleyecek ortak bir belge üzerindeki görüşmelerine devam ettiler. Son görüşme yaklaşık 3 saat sürdü ve yerel saatle 20.30`da (GMT 19.30) tamamlandı. KHA`nın edindiği bilgiye göre liderler görüşmelerine cuma günü devam edecekler. Görüşme 10.30`da başlayacak. Anastasiades saat 0900`da Kıbrıs Rum müzakere heyetiyle bir toplantı yapacak. Her iki tarafın heyetleri bu akşam Birleşmiş Milletlerin daveti...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 10, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Liderler Nikos Anastasiades ve Mustafa Akıncı arasında İsviçre`nin Mont Pelerin kasabasında perşembe akşamı yapılan görüşme geç saatlerde tamamlandı.

Liderler toprak ayarlama kriterlerini belirleyecek ortak bir belge üzerindeki görüşmelerine devam ettiler. Son görüşme yaklaşık 3 saat sürdü ve yerel saatle 20.30`da (GMT 19.30) tamamlandı.

KHA`nın edindiği bilgiye göre liderler görüşmelerine cuma günü devam edecekler. Görüşme 10.30`da başlayacak. Anastasiades saat 0900`da Kıbrıs Rum müzakere heyetiyle bir toplantı yapacak.

mont_liderler19

Her iki tarafın heyetleri bu akşam Birleşmiş Milletlerin daveti üzerine Montreux`da akşam yemeğine katıldılar. Görüşme Caveau de Vgnerons restoranda yer aldı. (kha)

Προεδρία της ΚΔ on Twitter

Δείπνο @AnastasiadesCY και @MustafaAkinci_1 #MontPelerin @UN_CYPRUS

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık