AktüelMüzakerelerMogherini: Şimdi Kıbrıs İçin Tarihi Bir Fırsattır

AB Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, liderler Mustafa Akıncı ve Nikos Anastasiadis’le gerçekleştirdiği telefon görüşmelerinde  “şimdi bu ada insanları, bölge ve Avrupa için tarihi bir fırsattır” dedi. İki lider Mont Pelerin’daki müzakereler sonrası görüşmeler konusunda Mogherini’yi bilgilendirdiler. Yüksek Temsilci, BM ve Özel Danışman Espen Barth Eide himayesi altında ve iki liderin çabaları ile gerçekleştirilen sürece AB`nin sürekli desteğini sundu. Mongherini, “Her iki lider görüşmelere devam etme kararlılıklarını dile getirdi. Bu, ada insanları, bölge ve Avrupa için tarihi...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 26, 2016
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

AB Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, liderler Mustafa Akıncı ve Nikos Anastasiadis’le gerçekleştirdiği telefon görüşmelerinde  “şimdi bu ada insanları, bölge ve Avrupa için tarihi bir fırsattır” dedi.

İki lider Mont Pelerin’daki müzakereler sonrası görüşmeler konusunda Mogherini’yi bilgilendirdiler.

Yüksek Temsilci, BM ve Özel Danışman Espen Barth Eide himayesi altında ve iki liderin çabaları ile gerçekleştirilen sürece AB`nin sürekli desteğini sundu.

Mongherini, “Her iki lider görüşmelere devam etme kararlılıklarını dile getirdi. Bu, ada insanları, bölge ve Avrupa için tarihi bir fırsattır” dedi.

kha

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..