AktüelGazedda'nın Gündemi“Mış gibi” yapılacak kurultayda tek aday Ersan Saner

Demokrasi varmış gibi yapılacak olan Ulusal Birlik Partisi Olağanüstü Genel Kurultayı’nda tek aday Ersan Saner olacak.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 15, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Demokrasi varmış gibi yapılacak olan Ulusal Birlik Partisi Olağanüstü Genel Kurultayı’nda tek aday Ersan Saner olacak.

Yoğun müdahale söylemleri arasında iptal edilen Ulusal Birlik Partisi’nin Olağanüstü Kurultayı bir kez daha yapılmaya çalışılacak. Daha önce Faiz Sucuoğlu ve Hasan Taçoy’un ikinci tura kaldığı Olağanüstü Genel Kurultay’da bu kez tek aday olarak Başkan Vekili Ersan Saner üyenin onayına sunulacak.

Bugün gerçekleşen UBP Parti Meclisi’nden sonra konuyla ilgili açıklama yapan Ersan Saner, PM’nin olağanüstü Kurultay tarihi saptama gündemiyle toplandığını belirterek, “31 Ekim tarihinde yapılan ancak ikinci tura kalan iki adayın 5 Kasım tarihinde adaylıktan çekilmeler nedeniyle tamamlanamayan kurultayın, salgının devam etmesinin de göz önünde bulundurularak gerekli önlemlerin alınmasıyla  20 Aralık Pazar günü saat 12.00’de Lefkoşa’da Elysium Park’ta gerçekleştirileceğini kaydetti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık