AktüelGazeddapod“Milliyetçilik yapmayın; Surlariçi’nin karanlık tarafını görmek istemiyoruz”

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 9, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Tiyatro sanatçı, Lefkoşa Sanat Tiyatrosu kurucularından ve aynı zamanda Lefkoşa Surlariçin’deki Canteen Sandwich Bar‘ın sahiplerinden biri olan Diren Özdoğal ile, tiyatrodan, sanattan, politikadan, esnaflıktan ve Lefkoşa Surlariçi’ndeki son gelişmelerden konuştuk.

Bu bölümde ülkedeki gelişmeleri, Lefkoşa Surlariçi’nde yaşananları ve tepkileri konuştuk.

Hiçbir Yerden Haberler programının ikinci bölümü yayında…

“Milliyetçilik yapmayın; Surlariçi’nin karanlık tarafını görmek istemiyoruz” – Hiçbir yerden haberler

Tiyatro sanatçı, Lefkoşa Sanat Tiyatrosu kurucularından ve aynı zamanda Lefkoşa Surlariçin’deki Canteen Sandwich Bar’ın sahiplerinden biri olan Diren Özdoğal ile, tiyatrodan, sanattan, politikadan, esnaflıktan ve Lefkoşa Surlariçi’ndeki son gelişmelerden konuştuk. Bu bölümde ülkedeki gelişmeleri, Lefkoşa Surlariçi’nde yaşananları ve tepkileri konuştuk. Hiçbir Yerden Haberler programının ikinci bölümü yayında…

 

İlk bölüm:

Son sürat duvara vurmak üzereyiz – Hiçbir yerden haberler

Tiyatro sanatçı, Lefkoşa Sanat Tiyatrosu kurucularından ve aynı zamanda Lefkoşa Surlariçin’deki Canteen Bar’ın sahiplerinden biri olan Diren Özdoğal ile, tiyatrodan, sanattan, politikadan, esnaflıktan ve Lefkoşa Surlariçi’ndeki son gelişmelerden konuştuk. İki bölümlük Hiçbir Yerden Haberler programının ilk bölümü yayında…

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©