AktüelGazedda'nın GündemiMilliyetçi tavrı ile bilinen kişi tutuklandı

Geçmişte de kaçakçılık sabıkası bulunan, milliyetçi çizgisiyle bilinen E.E, güneyden kuzeye kaçak mal getirdiği iddiasıyla tutuklandı. E.E., hakkında çıkarıldığı mahkemede 3 gün tutukluluk kararı alındı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 8, 2021
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Geçmişte de kaçakçılık sabıkası bulunan, milliyetçi çizgisiyle bilinen E.E, güneyden kuzeye kaçak mal getirdiği iddiasıyla tutuklandı. E.E., hakkında gıyabında 3 gün tutukluluk kararı alındı.

Milliyetçi söylemleri ile bilinen, daha önce kaçakçılıktan sabıkası bulunan E.E., Lurucina’dan kuzeye geçmeye çalışırken tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı konuyla ilgili GazeddaKıbrıs’a yaptığı açıklamada, E.E’nin, askeri yasak bölgeyi ihlal suçundan gıyabında 3 gün süre ile poliste tutuklu kalmasına emir verildiğini ifade etti. Açıklamada kaçakçılık iddialarının ise araştırıldığı belirtildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık