AktüelEkonomi PolitikManşetMilletvekili, milletvekili, milletvekili, milletve, millet, mil…

Geçtiğimiz günlerde Lefkoşa Mezarlığı yakınlarında çevirme yapan polis ekiplerinin, Yeniden Doğuş Partisi Milletvekili Bertan Zaroğlu’nun kiraladığı belirtilen araca el koyması üzerine Zaroğlu, sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak “mağdur” edildiğini iddia etmiş ve sonrasında yayınladığı bir videoda ise “Ben milletvekiliyim diye onlara herhangi bir şekilde böyle bir yaklaşımım, sert ve ters, nezaket dışı bir davranışım olmadı” şeklinde açıklamada bulunmuştu. Konuyla ilgili Sosyal Medyada bugün yayınlanan bir video ile Zaroğlu’nun videoda kaç kez “milletvekili” ifadesini kullandığını...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 17, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Geçtiğimiz günlerde Lefkoşa Mezarlığı yakınlarında çevirme yapan polis ekiplerinin, Yeniden Doğuş Partisi Milletvekili Bertan Zaroğlu’nun kiraladığı belirtilen araca el koyması üzerine Zaroğlu, sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak “mağdur” edildiğini iddia etmiş ve sonrasında yayınladığı bir videoda ise “Ben milletvekiliyim diye onlara herhangi bir şekilde böyle bir yaklaşımım, sert ve ters, nezaket dışı bir davranışım olmadı” şeklinde açıklamada bulunmuştu.

Konuyla ilgili Sosyal Medyada bugün yayınlanan bir video ile Zaroğlu’nun videoda kaç kez “milletvekili” ifadesini kullandığını gözler önüne seriyor.

İşte o video:

Yaşanan olayı kişisel sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayınla paylaşan Zaroğlu, yayında şu ifadelere yer vermişti:

“Kutlay Malek isimli polis, şube amirliğinin bize tam emri var diyor. Bu nedenle anahtarımı vermediğini söylüyor. Ben bir milletvekiliyim, dokunulmazlığım var. Polis, aracımı gasp etmiş durumda. Polis Genel Müdürü Süleyman Manavoğlu’na telefon ettim, toplantıda olduğu için kendisine ulaşamadım. Manavoğlu’ndan bunun hesabının sorulmasını istiyorum. Karakola gidip davacı olacağım.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık