AktüelMüzikMighty Sugarcane’ten yeni single

Ülkemiz müzisyenlerinden Cahit Kutrafalı’nın da dahil olduğu Mighty Sugarcane ile çıkarttıkları yeni single çalışmasını bu sabah sosyal medya üzerinden duyurdu.   ”Made of Love” isimli yeni single çok yakın zamanda çıkacak olan ”Atomic” adlı albümlerinin de habercisi… Grup Cahit Kutrafali, Marios Takoushis, Stelios Xydias isimlerinde oluşmakta. Keyifli dinlemeler. Mighty Sugarcane – Made of Love (single) “Made of Love” is the new single from Mighty Sugarcane’s forthcoming album “ATOMIC” coming out August ’19. Stream on Spotify:...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 18, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Ülkemiz müzisyenlerinden Cahit Kutrafalı’nın da dahil olduğu Mighty Sugarcane ile çıkarttıkları yeni single çalışmasını bu sabah sosyal medya üzerinden duyurdu.

 

”Made of Love” isimli yeni single çok yakın zamanda çıkacak olan ”Atomic” adlı albümlerinin de habercisi… Grup Cahit Kutrafali, Marios Takoushis, Stelios Xydias isimlerinde oluşmakta.

Keyifli dinlemeler.

Mighty Sugarcane – Made of Love (single)

“Made of Love” is the new single from Mighty Sugarcane’s forthcoming album “ATOMIC” coming out August ’19. Stream on Spotify: https://open.spotify.com/album/3Xg686CIQgs7Ki2oS457T9?si=tXty3nBORTuhzNKosLiASw/22Ig9BoIZ5mCaYYtzRAJxc?si=g0DgofYDTQCvVVwpy6J72Q Buy from Bandcamp: https://mightysugarcane.bandcamp.com/track/made-of-love-single Mighty Sugarcane online: https://www.instagram.com/mighty.sugarcane/ https://www.facebook.com/mightysugarcane/ Listen to my flow, Giving the unknown, I can dream of love, When in fall comes snow.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık