AktüelGazedda'nın GündemiMHP vekili Tatar’ın kazanması için 189 bölgeye gitti

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kıbrıs’ın kuzeyinde gerçekleşen seçimlere yaptığı müdahaleyi kişisel Twitter hesabından paylaşarak tebrik kabul etti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 21, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kıbrıs’ın kuzeyinde gerçekleşen seçimlere yaptığı müdahaleyi kişisel Twitter hesabından paylaşarak tebrik kabul etti. Erbaş’ın Tatar’ın seçimi kazanmasında önemli bir rol oynadığı ifade edilirken, 30 gün içinde Ersin Tatar’la birlikte 69’u köy olmak üzere 189 bölgeye gittiği belirtiliyor.

Kıbrıs’ın kuzeyinde Türkiye’nin uyguladığı müdahale ilk kez bu kadar göz önüne çıktı. Gerek TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tavrı, gerekse yeni ortaya çıkan fotoğraflarla Türkiye Cumhuriyeti vekil ve temsilcilerinin Kıbrıs’a yönelik uyguladığı müdahale gözler önüne serildi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından, Kıbrıs’ta Cumhurbaşkanı adayı Ersin Tatar’ı desteklemek amacı ile Kıbrıs’a gönderilen MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, seçimlere müdahale ederek, seçimin kazanılmasında önemli bir rol oynadı.

Pasha Group’un sahibi de olan ve kktc vatandaşlığı da bulunan MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’ın çalıştığı bölgelerin tamamında Ersin Tatar birinci olarak çıktı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık