AktüelEkolojiMeteorolojiden su baskını uyarısı

Meteorolojiden dolu, su baskını ve yıldırım uyarısı… Meteoroloji dairesi vatandaşları yaşanabilecek olumsuzlar karşısında tedbirli olmaları konusunda uyardı. Meteoroloji Dairesi tarafından yapılan son değerlendirmelere göre yağışların Perşembe gününe kadar yer yer etkili olması bekleniyor. Meteoroloji Dairesi yaptığı açıklamada sağanak veya gök gürültülü sağanak yağışların yer yer etkili olacağı ve yaşanabilecek olumsuzluklara (su baskını, yıldırım düşmesi, dolu yağışı) karşı yetkililerin ve vatandaşların tedbirli olmaları tavsiye edildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 17, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Meteorolojiden dolu, su baskını ve yıldırım uyarısı… Meteoroloji dairesi vatandaşları yaşanabilecek olumsuzlar karşısında tedbirli olmaları konusunda uyardı.

Meteoroloji Dairesi tarafından yapılan son değerlendirmelere göre yağışların Perşembe gününe kadar yer yer etkili olması bekleniyor.

Meteoroloji Dairesi yaptığı açıklamada sağanak veya gök gürültülü sağanak yağışların yer yer etkili olacağı ve yaşanabilecek olumsuzluklara (su baskını, yıldırım düşmesi, dolu yağışı) karşı yetkililerin ve vatandaşların tedbirli olmaları tavsiye edildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık