koronavirusMeraklı Çocuklar İçin Corona Virüs Rehberi

Corona virüsü cesaretten çok merak yenecek! İstanbul Kent Konseyi işbirliği ile okuma yazma bilen, bilmeyen tüm meraklı çocuklar için…
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 24, 2020
Djumba Hotel & Cafe

İtalyan Çocuk Müzeleri işbirliği ile oluşturulan ve Uluslararası Çocuk Müzeleri Birliği (Hands-on International) tarafından desteklenen “Meraklı Çocuklar İçin Corona Virüs Rehberi”, Hands-on International Türkiye temsilcisi İnformel Eğitim-çocukistanbul girişimi ve İBB Kent Konseyi  Başkanlığı işbirliği ile çocuklarla buluştu.

“Meraklı Çocuklar İçin Corona Virüs Rehberi”nin, halen 30 farklı dilde çeviri çalışmaları ve başta Avrupa olmak üzere çeşitli ülke ve kentlerde basımı ve sosyal medya paylaşımı hızla devam ediyor. Böylece “dünyayı dolaşan” virüs, bu rehber ile dünyanın dört bir yanında çocukların merak, bilgi ve dayanışma ruhu ile karşılaşıyor.

Rehbere ulaşmak için ekteki linke tıklayınız:

https://istanbulkentkonseyi.org.tr//uploads/2020/03/Merakli-cocuklar-icin-Korona-virus-rehberi1.pdf

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft