AktüelGazedda'nın Gündemi“Mendi’nin sözleri ucuz politika”

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Miletvekili Asım Akansoy, Kutlu Adalı cinayetiyle ilgili kamuoyu baskısının artması gerektiğine işaret ederek, ‘Adalı’yı Rumlar öldürdü’ diyen Galip Mendi‘nin sözlerini de ‘ucuz politika’ olarak niteledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 2, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Miletvekili Asım Akansoy, Kutlu Adalı cinayetiyle ilgili kamuoyu baskısının artması gerektiğine işaret ederek, ‘Adalı’yı Rumlar öldürdü’ diyen Galip Mendi‘nin sözlerini de ‘ucuz politika’ olarak niteledi.

Özgür Haber’de Pınar Barut’un sorularını yanıtlayan Akansoy, Kutlu Adalı cinayetinin Türkiye’de soruşturulmaya başlandığını hatırlatarak, Başbakan Ersan Saner’e, soruşturmanın burada da başlatılması gerektiğini mecliste söylediklerini ifade etti.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık