AktüelPolitika“Meclis Danışma Kurulu’nda karar oybirliği ile alındı”

UBP Milletvekili Oğuzhan Hasipoğlu, Erdoğan’ın konuşması konusunda Meclis Danışma Kurulunda 56. Madde uyarınca oy birliği ile karar alındığını söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 16, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

UBP Milletvekili Oğuzhan Hasipoğlu, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Meclis’te yapacağı konuşma konusunda Meclis Danışma Kurulu’nda oybirliği ile karar alındığını ve CTP’nin de bu karara onayı olduğunu söyledi.

Kıbrıspostası’na açıklamada bulunan Hasipoğlu, CTP’yi “samimi olmamak ve çelişkiler içinde olmakla” suçlayarak CTP’nin Erdoğan’ın konuşması konusunda Meclis Danışma Kurulu’nda 56. Madde uyarınca onay verdiği ve oy birliği ile karar alındığını belirtti.

TC Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Meclis’te konuşma yapacağının belli olmasının ardından önce Toplumcu Demokrasi Partisi-TDP oturuma katılmama karı almış, ardından Cumhuriyetçi Türk Partisi-CTP de 6 saatlik Parti Meclisi toplantısı sonrasında oturuma katılmama kararı vermişti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık