AktüelPolitikaMDP Genel Başkanı suçlu bulundu!

Milliyetçi Demokrasi Partisi Genel Başkanı Buray Büsküvütçü, gece kulübü işletmecisinden “şiddet tehdidiyle haraç istemek” davasından suçlu bulundu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 25, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

İki ayrı gece kulübü olan Y.T.’den 2014 yılı içerisinde iki kez, şiddet tehdidiyle 100 bin Euro haraç ve işletmenin güvenlik işini istemekten suçlu bulundu ve 7 bin TL para cezasına çarptırıldı.

Kıbrıs Gazetesi’nin haberine göre, Mahkeme, ayrıca Buray Büsküvütçü’nün, üç yıl süreyle sulh ve sükunu koruyacağına dair 50 bin TL’lik kefalet senedi imzalamasına emir verdi.

Milliyetçi Demokrasi Partisi (MDP) Genel Başkanı Buray Büsküvütçü, 2014 yılında bir gece kulübü işletmecisini tehdit edip 100 bin Euro haraç ve işletmenin güvenlik işini istemekten suçlu bulundu ve 7 bin TL para cezasına çarptırıldı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık