İnsanMari Patlamasında Hayatını Kaybeden İkizlere Rekor Tazminat

Mari/Tatlısu’da bulunan Evangelos Florakis Deniz Üssü’ndeki patlamada hayatını kaybeden Miltos ve Hristos Hristoforos isimli ikizlerin ailesine, her biri için yaklaşık 300 bin Euro olmak üzere, toplam 600 bin Euro tazminat ödenmesi kararlaştırıldı. Alithia gazetesinin haberine göre, Larnaka Mahkemesi verdiği kararda, devletin ağır suç işlediğini, adaletin de son sözü söyleme görevi olduğunu belirtti. Gazeteye göre, mahkeme, devletin aralarında ikizlerin de olduğu insanların hayatı için kayıtsızlık gösterdiğini de ekledi. Patlamada hayatını kaybeden ikizler, Deniz Üssü’nde er olarak görev...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 2, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Mari/Tatlısu’da bulunan Evangelos Florakis Deniz Üssü’ndeki patlamada hayatını kaybeden Miltos ve Hristos Hristoforos isimli ikizlerin ailesine, her biri için yaklaşık 300 bin Euro olmak üzere, toplam 600 bin Euro tazminat ödenmesi kararlaştırıldı.

Alithia gazetesinin haberine göre, Larnaka Mahkemesi verdiği kararda, devletin ağır suç işlediğini, adaletin de son sözü söyleme görevi olduğunu belirtti.

Gazeteye göre, mahkeme, devletin aralarında ikizlerin de olduğu insanların hayatı için kayıtsızlık gösterdiğini de ekledi.

Patlamada hayatını kaybeden ikizler, Deniz Üssü’nde er olarak görev yapıyordu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık