AktüelGazedda'nın GündemiManavoğlu, “bağımsız aday” Özersay’ın seçim stratejisinde kayboldu!

Halkın Partisi Milletvekili adayı Gülşah Sanver Manavoğlu, kişisel Sosyal Medya hesabından yanlışlıkla bir ileti paylaştı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 15, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Halkın Partisi Milletvekili adayı Gülşah Sanver Manavoğlu, kişisel Sosyal Medya hesabından yanlışlıkla bir ileti paylaştı.

Halkın Partisi Milletvekili adayı Gülşah Sanver Manavoğlu, kişisel Sosyal Medya hesabından “bağımsız” aday Kudret Özersay’la ilgili yanlışlıkla bir ileti paylaştı. İleti çok kısa bir süre sonra kaldırıldı.

Halkın Partisi’nin iç işleriyle ilgili kurulan bir grupta paylaşılması gereken yazıda, Manavoğlu “bağımsız” aday Kudret Özersay’la ilgili propaganda sürecinde neler yapılması gerektiğini ve argüman hazırlama konusunda çalışmalar yapılması gerektiğini kaydetti.

İşte o paylaşım:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık