AktüelEkonomi PolitikMahkemelerin elektrikleri kesildi

Barolar Birliği Başkanı Hasan Esendağlı, dün Yüksek İdare Mahkemesi‘nin (YİM) kirli ve hukuka aykırı akaryakıtla ilgili ara emri kararının ardından, bugün mahkemelerin elektriklerinin kesildiğini duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 9, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Barolar Birliği Başkanı Hasan Esendağlı, dün Yüksek İdare Mahkemesi‘nin (YİM) kirli ve hukuka aykırı akaryakıtla ilgili ara emri kararının ardından, bugün mahkemelerin elektriklerinin kesildiğini duyurdu.

Esendağlı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, dün Yüksek İdare Mahkemesi‘nin (YİM), Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (Kıb-tek) aleyhine verdiği karara atıfta bulundu.

Kıb-tek’e hukuka aykırı ve kirli yakıt alımı ile ilgili ara emri verdiğini hatırlayan Esendağlı, bugün ise Kıb-tek tarafından mahkemelerin elektriklerinin kesildiğini söyledi.

Esendağlı, “İçinde bulunduğumuz son durum bu!” ifadelerini kullandı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık