AktüelEkonomi PolitikMağusa’ya başkonsolosluk

TC Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun 2019 yılında duyurduğu “Mağusa’ya başkonsolosluk” için arazi tahsisi yapıldı. Bakanlar Kurulu kararıyla 49 yıllığına Türkiye Cumhuriyeti Gazimağusa Başkonsolosluğu'nun kullanımına arazi verildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 17, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

TC Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun 2019 yılında duyurduğu “Mağusa’ya başkonsolosluk” için arazi tahsisi yapıldı. Bakanlar Kurulu kararıyla 49 yıllığına Türkiye Cumhuriyeti Gazimağusa Başkonsolosluğu’nun kullanımına arazi verildi.

Bakanlar Kurulu kararıyla 49 yıllığına Türkiye Cumhuriyeti Mağusa Başkonsolosluğu’nun kullanımına arazi verildi.

Hükümet, halen Maliye Bakanlığının kontrol ve yönetiminde bulunan, Mağusa – Ayluka Mahallesi, Pafta/Harita XXXlll/4.W1&W2 Blok C’de kain 46/2 (yeni parsel 2489) ve 46/4 (yeni parsel 2491) parseller ile aynı Pafta/Haritada bulunan 717 numaralı arazinin “B” kısmına ait olan bölümünün 49 yıl süre ile Türkiye Cumhuriyeti Gazimağusa Başkonsolosluğu’nun kullanımına verilmesi kararı aldı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık