AktüelEkolojiGazeddapodYaşamMağusalı gençlere selam, okul grevlerine devam

Mağusalı gençlere selam… Mağusa’da lise öğrencileri iklim için okul grevine çıktı… Hiçbir Yerden Haberler’de bu kez okul grevleri ve iklim değişimini ele alıyoruz.   Spreaker https://www.spreaker.com/user/gazeddapod/iklim-icin-okul-grevleri Spotify: İklim için okul grevleri Mağusalı gençlere selam… Mağusa’da lise öğrencileri iklim için okul grevine çıktı… Hiçbir Yerden Haberler’de bu kez okul grevleri ve iklim değişimini ele alıyoruz.    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 24, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Mağusalı gençlere selam…

Mağusa’da lise öğrencileri iklim için okul grevine çıktı…

Hiçbir Yerden Haberler’de bu kez okul grevleri ve iklim değişimini ele alıyoruz.

 

Spreaker

https://www.spreaker.com/user/gazeddapod/iklim-icin-okul-grevleri

Spotify:

İklim için okul grevleri

Mağusalı gençlere selam… Mağusa’da lise öğrencileri iklim için okul grevine çıktı… Hiçbir Yerden Haberler’de bu kez okul grevleri ve iklim değişimini ele alıyoruz.

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık