AktüelİnsanKıbrıs SorunuTemasYaşamMağusa’da paskalya ayini yapıldı

Ortodoks dünyasının en önemli günlerinden biri olan ortodoks paskalyasının ilk gününde Kıbrıslı Rumların katılımıyla Mağusa’daki Nasturyan kilisesi olarak da bilinen “Agios Kserino” Kilisesi’nde ayin düzenleniyor. Ayine pek çok Kıbrıslı Rumun yanısıra AKEL yetkilileri, AKEL Genel Sekreteri Kiprianu ve AP seçimleri adayı Niyazi Kızılyürek de katıldı.          
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 26, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Ortodoks dünyasının en önemli günlerinden biri olan ortodoks paskalyasının ilk gününde Kıbrıslı Rumların katılımıyla Mağusa’daki Nasturyan kilisesi olarak da bilinen “Agios Kserino” Kilisesi’nde ayin düzenleniyor.

Ayine pek çok Kıbrıslı Rumun yanısıra AKEL yetkilileri, AKEL Genel Sekreteri Kiprianu ve AP seçimleri adayı Niyazi Kızılyürek de katıldı.

 

 

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık