AktüelİnsanYaşamMağusa’da bu da oldu: Sular altında kalan mahallede yüzmeyi denedi

Mağusa’da etkisini gösteren yağışlar aynı zamanda ilginç görüntülerin de ortaya çıkmasına neden oldu. Mağusa’da Gökmen Özbey isimli bir yurttaş dalgıç kıyafeti giyerek, sokakta biriken ve tüm yolu kapsayan yağmur suyunda yüzmeyi denedi. Orataya hem protest hem de eğlenceli görüntüler çıktı. İşte Gökmen Ozbey’in paylaşımı:    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 9, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Mağusa’da etkisini gösteren yağışlar aynı zamanda ilginç görüntülerin de ortaya çıkmasına neden oldu. Mağusa’da Gökmen Özbey isimli bir yurttaş dalgıç kıyafeti giyerek, sokakta biriken ve tüm yolu kapsayan yağmur suyunda yüzmeyi denedi. Orataya hem protest hem de eğlenceli görüntüler çıktı.

İşte Gökmen Ozbey’in paylaşımı:

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık