AktüelKentYaşamMağusa ve bölgesinde yüksek binalar yapmak isteyenlere sosyal medyadan tepki yağdı

Mağusa, Aysergi ve İskele emirname tartışmaları devam ederken bu bölgelerde yüksek binalar yapmak isteyenlere sosyal medyadan tepki yağdı. Birçok sosyal medya kullanıcısı Mağusa ve İskeledeki yüksek yapılaşma yönündeki inşaat firmaları ve emlakçıların isteğine ciddi tepki koyarak, betonlaşma ve plansız büyüme istemediklerini dile getirdi. İşe o paylaşımlardan bazıları:           Gazeddakıbrıs’ın Mete Boyacı’nın görüşlerini yayınladığı haberin altında da birçok kişi tepkilerini dile getirdi.   
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 21, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Mağusa, Aysergi ve İskele emirname tartışmaları devam ederken bu bölgelerde yüksek binalar yapmak isteyenlere sosyal medyadan tepki yağdı.

Birçok sosyal medya kullanıcısı Mağusa ve İskeledeki yüksek yapılaşma yönündeki inşaat firmaları ve emlakçıların isteğine ciddi tepki koyarak, betonlaşma ve plansız büyüme istemediklerini dile getirdi.

İşe o paylaşımlardan bazıları:

 

 

 

 

 

Gazeddakıbrıs’ın Mete Boyacı’nın görüşlerini yayınladığı haberin altında da birçok kişi tepkilerini dile getirdi. 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık