AktüelGazedda'nın Gündemi‘Mağusa: Kültürle Pedal Çevir’ projesi düzenleniyor

Mağusa Gençlik Birliği (MGB), Famagusta Avenue Garage iş birliğinde “Famagusta: Cycling Through Culture” (Mağusa: Kültürle Pedal Çevir) adında toplumlar arası bir proje düzenliyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 19, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Mağusa Gençlik Birliği (MGB),  Famagusta Avenue Garage iş birliğinde “Famagusta: Cycling Through Culture” (Mağusa: Kültürle Pedal Çevir) adında toplumlar arası bir proje düzenliyor. Üç farklı etkinlikten oluşan bu projede, Zoom platformu üzerinden gerçekleşecek olan iki çevrimiçi sohbet ve Mağusa’nın iki tarafında organize edilecek bisiklet turları yer alacak.

Bu proje UNFICYP tarafından desteklenmekte olup, Mağusa bölgesinin iki tarafında yaşayan 18-35 yaş arası tüm gençlerin katılımına açıktır. Çevrimiçi sohbetlerin çalışma dili İngilizce olmakla beraber, proje kapsamındaki tüm etkinliklere katılmak için aşağıda yer alan her etkinlik için ayrı bulunan katılım formunu doldurma zorunluluğu bulunmaktadır.

Etkinlik Takvimi ve Kayıt formları:

·  24 Mayıs 2021, Pazartesi (18:00-20:00): Deryneia’s Checkpoint: Peace-ing Together Famagusta (Çevrimiçi Sohbet) – Form

·  29 Mayıs 2021, Cumartesi (17:00-19:30): Pedalling Around Famagusta for Peace (Bisiklet Turu) – Form

·  10 Haziran 2021, Perşembe (18:00-20:00): Famagusta’s Cultural Heritage: A Bridge to Peace (Çevrimiçi Sohbet) – Form

Daha fazla bilgi için lütfen e-posta aracılığı ile organizatör derneklerle iletişime geçiniz. Mağusa Gençlik Birliği (MGB): [email protected], Famagusta Avenue Garage: [email protected].

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık