AktüelGazedda'nın GündemiÖzel HaberMağusa İnisiyatifi Vekillere Sordu: Hükümetinizin İradesizliğini Halkla Paylaşır mısınız?

Mağusa İnisiyatifi, bir süre önce Derinya ve Aplıç’ta incelemelerde bulunarak, her iki bölgedeki geçiş noktalarının açılmasına yönelik süreci hızlandırmak için çalışacaklarını belirten CTP Milletvekillerine çağrıda bulundu. Derinya ve Aplıç geçiş noktalarının açılmasına yönelik açılan son ihale de 15 Ağustos’ta tamalandı ve sözkonusu ihalelere katılan hiçkimse olmadı. Yaşanan bu gelişmenin ardından bir süre önce geçiş noktalarını ziyaret ederek süreci hızlandırmak için çalışacaklarını söyleyen CTP milletvekillerine çağrıda bulunuldu. İnisiyatif’in twitter hesabından yapılan açıklamada Derinya ve Aplıç’ta incelemelerde...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 17, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Mağusa İnisiyatifi, bir süre önce Derinya ve Aplıç’ta incelemelerde bulunarak, her iki bölgedeki geçiş noktalarının açılmasına yönelik süreci hızlandırmak için çalışacaklarını belirten CTP Milletvekillerine çağrıda bulundu.

Derinya ve Aplıç geçiş noktalarının açılmasına yönelik açılan son ihale de 15 Ağustos’ta tamalandı ve sözkonusu ihalelere katılan hiçkimse olmadı. Yaşanan bu gelişmenin ardından bir süre önce geçiş noktalarını ziyaret ederek süreci hızlandırmak için çalışacaklarını söyleyen CTP milletvekillerine çağrıda bulunuldu.

İnisiyatif’in twitter hesabından yapılan açıklamada Derinya ve Aplıç’ta incelemelerde bulunan CTP Mağusa Milletvekili Asım Akansoy, Lefkoşa Milletvekilleri Doğuş Derya ve Sıla Usar İncirli ile Girne Milletvekili Fikri Toros’a  şu soru soruldu:

Bölgeye yaptığınız ziyareti ve sonuçlanmayan ihalelerle birlikte, hükümetinizin iradesizliğini halkla detaylı olarak paylaşır mısınız sayın milletvekilleri?

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık