AktüelEkonomi PolitikKentPolitikaYaşamMağusa Belediyesi paylaşımına tepki yağdı

Mağusa Belediyesi’nin Dumlupınar Mahallesi’ne ‘yeni bir park’ alanı yapmak için çalışmalara başladığına dair sosyal medya paylaşımına tepki yağdı. Yeni bir park yapılmadığını, var olan parkın yenilenmekte olduğunu ifade eden vatandaşlar, Mağusa Belediyesi’nin halkı yanıltmaya çalıştığını belirtti.  Kesilen vergilerin halka hizmet olarak geri gelmediğini belirten ve şikayet eden sosyal medya kullanıcıları, Mağusa’da belediye hizmeti yapılmadığını, yolların durumunun içler acısı olduğunu söyledi.    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 17, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Mağusa Belediyesi’nin Dumlupınar Mahallesi’ne ‘yeni bir park’ alanı yapmak için çalışmalara başladığına dair sosyal medya paylaşımına tepki yağdı.

Yeni bir park yapılmadığını, var olan parkın yenilenmekte olduğunu ifade eden vatandaşlar, Mağusa Belediyesi’nin halkı yanıltmaya çalıştığını belirtti.  Kesilen vergilerin halka hizmet olarak geri gelmediğini belirten ve şikayet eden sosyal medya kullanıcıları, Mağusa’da belediye hizmeti yapılmadığını, yolların durumunun içler acısı olduğunu söyledi.

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık