AktüelEkonomi PolitikMağusa Belediyesi çalışanlarının bir kısmı bayramı parasız kutlayacak

Mağusa Belediyesi'nin Cumhuriyetçi Türk Partisi Belediye Meclis Üyesi Erhun Şahali, Mağusa Belediyesi'nde çalışanların bir kısmının kurban bayramını parasız kutlayacağını bildirdi. Konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 30, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Mağusa Belediyesi’nin Cumhuriyetçi Türk Partisi Belediye Meclis Üyesi Erhun Şahali, Mağusa Belediyesi’nde çalışanların bir kısmının kurban bayramını parasız kutlayacağını bildirdi. Konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

Mağusa Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde çalışanlarının bir kısmının maaşlarını ödeyemedi. Kurban Bayramı öncesinde maaşlarını alamayan Mağusa Belediyesi çalışanları belediye yönetimine ateş püskürüyor.

Kamuda maaşların ödenmesine rağmen bir kamu kurumu olan Mağusa Belediyesi içinde bulunduğu ekonomik darboğaz nedeniyle çalışanlarından bir kısmının bu bayramı buruk kutlamalarına neden oldu.

Belediyenin ekonomik sorunları nedeniyle birçok hizmeti aksatmasının yanında bugün maaşları da ödeyememesi kentteki huzursuzluğu bir o kadar daha artırdı.

Bayram öncesi maaşlarını alıp çarşıda bayram alış verişi yapmayı planlayan çalışanlar, maaşlarını alamadıkları için büyük hayal kırıklığı yaşıyorlar. Gerekli mali planlamayı önceden ve zamanında yapamayan belediye yönetimini şiddetle protesto ederim.

Erhun Şahali

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP)

Belediye Meclis Üyesi

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık