AktüelKentYaşamMAGEM’den strateji kampı için çağrı

MAGEM, strateji kampına katılma çağrısı yaparak, “Kendimiz için, MAGEM için, Mağusa’daki hayatlarımızı güzelleştirmek için” strateji kampı düzenleyeceklerini açıklayan MAGEM, açık çağrı yaparak Mağusalıları kampa davet etti. Açıklama şöyle: “2019’da daha aktif/topluma katkıda bulunan/ düşündüklerimi harekete geçiren/sosyal/girişimci/faydalı bir Mağusalı olacağım…ama nasıl? MAGEM’in strateji kampına katılmak için başvurun, bu ‘nasıl olur’ kısmını hep birlikte konuşalım tartışalım. Kendimiz için, MAGEM için, Mağusa’daki hayatlarımızı güzelleştirmek için.” Kamp başvuru formu şu linkten doldurulabilir: Online Research with Surveys and Polls | SurveyMonkey...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 14, 2019
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

MAGEM, strateji kampına katılma çağrısı yaparak, “Kendimiz için, MAGEM için, Mağusa’daki hayatlarımızı güzelleştirmek için” strateji kampı düzenleyeceklerini açıklayan MAGEM, açık çağrı yaparak Mağusalıları kampa davet etti.

Açıklama şöyle:

“2019’da daha aktif/topluma katkıda bulunan/ düşündüklerimi harekete geçiren/sosyal/girişimci/faydalı bir Mağusalı olacağım…ama nasıl?

MAGEM’in strateji kampına katılmak için başvurun, bu ‘nasıl olur’ kısmını hep birlikte konuşalım tartışalım. Kendimiz için, MAGEM için, Mağusa’daki hayatlarımızı güzelleştirmek için.”

Kamp başvuru formu şu linkten doldurulabilir:

Online Research with Surveys and Polls | SurveyMonkey

Extracting specific data points isn’t always easy. To get actionable and reliable data, we provide you with sound survey methodology, useful question types, and expert-certified survey templates. Then we give you tons of ways to send surveys, track responses, and cutting-edge tools for analyzing results.

 

Gazeddapod

Gazeddapod, Kıbrıs’ın ilk ve tek podcast mecrasıdır.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..