AktüelKentYaşamMAGEM’den sokak partisi: “Sokaklar bizimdir”

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 10, 2018
Djumba Hotel & Cafe

MAGEM 13 Ekim akşamı düzenlenecek olan sokak partisine hazırlanıyor. MAGEM’den yapılan açıklamada “Kamusal alanlara olan erişimimizin git gide azaldığı bu günlerde bizim olan sokaklarda gönlümüzce eğleniyoruz” denilerek, sokak partisi için çağrı yaptı.

MAGEM olarak düzenlediğimiz bir diğer Sokak Partisi’nde yine “Sokaklar Bizim” diyoruz! Kamusal alanlara olan erişimimizin git gide azaldığı bu günlerde bizim olan sokaklarda gönlümüzce eğleniyoruz. Etkinlik boyunca sahne alacak sanatçılar şöyle: Bunfyah, G-Dubz ve Famahostos. Şehrin kargaşasından kaçıp bize katıl, sen de “Sokaklar Bizim” de!

https://www.facebook.com/events/283214232287889/

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Destek Olun!İlkeli yayınlarımızın
sürdürülebilirliği için bize destek ol.
Reklam vermek için tıklayın

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©