koronavirus“Madem bizi yok saydınız uçuş ayarların memlekete dönelim”

Hükümetin açıkladığı Ekonomik pakette, üçüncü ülke insanlarına herhangi bir ödenek ayrılmaması sonrası, birçok üçüncü ülke vatandaşı özel sektör çalışanı, sosyal medyada aynı gönderiyi paylaşarak "bizi gönderin" kampanyası başlattı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 26, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Hükümetin açıkladığı Ekonomik pakette, üçüncü ülke insanlarına herhangi bir ödenek ayrılmaması sonrası, birçok üçüncü ülke vatandaşı özel sektör çalışanı, sosyal medyada aynı gönderiyi paylaşarak “bizi gönderin” kampanyası başlattı. 

Başbakan Tatar’a seslenen çalışanlar, “madem üçüncü ülke vatandaşlarının haklarını hiçe saydınız, madem bizi yok saydınız, uçuşları ayarlayın da herkes memleketine dönsün” çağrısında bulundu. 

Açıklama şöyle:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık