AktüelKıbrıs SorunuLute, 7 Mart’ta Kıbrıs’a geliyor

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri’nin Kıbrıs sorununda görevlendirdiği üst düzey BM yetkilisi Jane Holl Lute, 7 Mart Pazar günü Kıbrıs’a geliyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 27, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri’nin Kıbrıs sorununda görevlendirdiği üst düzey BM yetkilisi Jane Holl Lute, 7 Mart Pazar günü Kıbrıs’a geliyor.

Lute, Cenevre’de gerçekleştirilecek olan gayriresmi 5+1 konferansın ön hazırlıklarını yapmak için 7-9 Mart tarihleri arasında Kıbrıs’ta olacak.

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis ve seçtirilmiş Kıbrıslıtürk lideri Ersin Tatar ile görüşecek olan Lute, müzakerecilerle de bir araya gelecek.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık