AktüelGazedda'nın GündemiLTB, güneyde çalışan işçilere yardım eli uzattı

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile, güneyde çalışan yurttaşların sıkıntılarının Lefkoşa'da çözülebilmesi için çalışmaların tamamlandığını duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 10, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile, güneyde çalışan yurttaşların sıkıntılarının Lefkoşa’da çözülebilmesi için çalışmaların tamamlandığını duyurdu.

Harmancı açıklamasında şunları kaydetti:

Dün sınır kapısında yaşanan görüntüler hepimizin yüreğini burktu, insanlık anlamında birçok olguyu sorgulattı.

Lefkoşa Türk Belediyesi olarak yaptığımız temaslar çerçevesinde güneyde çalışan yurttaşlarımızın sıkıntılarını Lefkoşa’da çözebilme imkanı sağlanmıştır.

Bu konuda sıkıntı yaşayan emekçilerimiz kendileri veya aileleri bizlere Lefkoşa Türk Belediyesi sosyal medya hesaplarından ya da 0548 863 0582 numaralı telefondan whatsapp aracılığı ile ulaşabilirler.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık