AktüelEkonomi PolitikLondra Akdeniz’de diyalog ve tansiyonun düşürülmesi çağrısında bulundu

Britanya son günlerde yaşan gerginliğe tepki göstererek Yunanistan ve Türkiye’ye diyalog ve tansiyonu düşürme çağrısı yaptı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 12, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Britanya son günlerde yaşan gerginliğe tepki göstererek Yunanistan ve Türkiye’ye diyalog ve tansiyonu düşürme çağrısı yaptı.

Kıbrıs Haber Ajansı, KHA’nın sorularını yanıtlayan Britanya Dışişleri Bakanlığı sözcüsü “Doğu Akdeniz’deki tüm ortaklarımızı diyalog fırsatlarını değerlendirmeleri ve durumu yatıştırmaları yönünde teşvik ediyoruz” dedi.

Britanya Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Britanya’nın son dönemde bu mesajı tüm taraflara ilettiğini ve iletmeye devam edeceğini sözlerine ekledi ve “Britanya istikrar ve refah sağlanması amacıyla Doğu Akdeniz’de uluslararası ortaklarla işbirliğine bağlı kalmaya devam ediyor” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık