KültürYaşamLirik Şiir Grubu, Mehmet Levent’in şiirlerini okuyacak

Lirik Şiir Grubu’ndan yapılan açıklamaya göre, Lefkoşa’da Naci Talat Vakfı Barış ve Dostluk Evi’nde düzenlenecek olan etkinlikte Cemay Onalt Müezzin, Şehbal Hamzaoğulları, Merter Refikoğlu, Serkan Soyalan ve Yıltan Taşçı’dan oluşan Lirik Şiir Grubu’na, kemanıyla Deniz Duman, gitarıyla da Bora Çapkın eşlik edecek. Gecede Mehmet Levent de sahne alarak, “Deniz Gözlü Dev” isimli şiirini seslendirecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik saat 20.00’de başlayacak.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 31, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Lirik Şiir Grubu’ndan yapılan açıklamaya göre, Lefkoşa’da Naci Talat Vakfı Barış ve Dostluk Evi’nde düzenlenecek olan etkinlikte Cemay Onalt Müezzin, Şehbal Hamzaoğulları, Merter Refikoğlu, Serkan Soyalan ve Yıltan Taşçı’dan oluşan Lirik Şiir Grubu’na, kemanıyla Deniz Duman, gitarıyla da Bora Çapkın eşlik edecek.

Gecede Mehmet Levent de sahne alarak, “Deniz Gözlü Dev” isimli şiirini seslendirecek.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik saat 20.00’de başlayacak.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık