AktüelYaşamLimasollular plansız büyümeyi ve yüksek yapılaşmayı protesto edecek

Limasol Aktif Yurttaslar Inisiyatifi Cumartesi günü Limasol’daki yüksek yapılaşmayı eleştirmek ve yüksek binalara verilen inşaat izinlerinin dondurulması talebiyle eylem gerçekleştirecek. İnisiyatif, şehrin plansız  büyümesine, denizin yanı başında uzun uzadiya betonarme yapıların inşaa edilmesine ve hayalet kulelere karşı olduklarını belirtmekte. Hareketin talepleri arasında inşaatların çevresel etkinin stratejik olarak ele alındığı çalışmaların yapılması, problemlerin değerlendirilmesi ve halka danışılması yer almakta. Protesto Cumartesi günü saat 10.45’te GSO iskelesi yaninda sahil yolunda baslayacak. Limassolians to protest high buildings |...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 26, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Limasol Aktif Yurttaslar Inisiyatifi Cumartesi günü Limasol’daki yüksek yapılaşmayı eleştirmek ve yüksek binalara verilen inşaat izinlerinin dondurulması talebiyle eylem gerçekleştirecek.

İnisiyatif, şehrin plansız  büyümesine, denizin yanı başında uzun uzadiya betonarme yapıların inşaa edilmesine ve hayalet kulelere karşı olduklarını belirtmekte.

Hareketin talepleri arasında inşaatların çevresel etkinin stratejik olarak ele alındığı çalışmaların yapılması, problemlerin değerlendirilmesi ve halka danışılması yer almakta.

Protesto Cumartesi günü saat 10.45’te GSO iskelesi yaninda sahil yolunda baslayacak.

Limassolians to protest high buildings |

Find breaking News, health, sports, weather, politics, economy, culture, lifestyle, entertainment, events, crime video

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık