koronavirusLimasol’daki üç hastanın durumu kritik

Koronavirüs dolayısıyla Limasol’daki hastanede tedavi gören üç hastanın durumunun kritik olduğu ancak istikrarlı şekilde devam ettiği bildirildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 22, 2020
Djumba Hotel & Cafe

Koronavirüs dolayısıyla Limasol’daki hastanede tedavi gören üç hastanın durumunun kritik olduğu ancak istikrarlı şekilde devam ettiği bildirildi.

Kıbrıs Haber Ajansı’nın haberine göre, 47 ve 65 yaşında iki verkek ve 73 yaşındaki bir kadının Limasol Hastanesi’ndeki tedavilerine devam edildiği ve durumlarının ağır olduğu bildirildi.

Hastaların, hastanenin 5’inci katında kurulmuş özel yoğun bakım ünitesinde tedavi altında olduğu da bildridildi.

Bu arada, Limasol Genel Hastanesi’ndeki tüm poliklinikler, Sağlık Bakanlığı’nın talimatlarında doğrultusunda kapatıldı. Karar, bir sağlık profesyonelinin pozitif koronavirüs testi almasından sonra alındı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft