koronavirusLimasol’daki kanser hastalarının koronavirüs testi negatif çıktı

Limasol Genel Hastanesi'nin Onkoloji Servisindeki bir hastanın koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucu test yapılan 18 hastada koronavirüs çıkmadı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 29, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Limasol Genel Hastanesi’nin Onkoloji Servisindeki bir hastanın koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucu test yapılan 18 hastada koronavirüs çıkmadı.

Limasol Genel Hastanesi Onkoloji Servisi’nde tedavi gören 18 hastaya yapılan koronavirüs testi negatif çıktı. Bir hastada koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucu kontrol edilen hastalarda test negatif çıkarken, hastayla temasta bulunan 30 hemşirenin yirmi dördünde de test sonucu negatif çıktı.

Kalan altı kişinin test sonuçlarının halen beklendiği de belirtilirken, ünitedeki beş doktordan dördünün de test sonuçlarının negatif çıktığı, bir sonucun ise halen beklendiği kaydedildi.

Yapılan açıklamada, ikinci test sonuçlarından sonra herkesin testlerinin negatif çıkması durumunda, servisin tamamının Pazartesi günü normal faaliyetlerine devam edeceği belirtildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık