AktüelGazedda'nın GündemiLimasol’da protesto: Göstericiler polis arabasını yaktı

Limasol’da, hükümetin aldığı koronavirüs önlemleri protesto edildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 29, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Limasol’da yüzlerce kişi Koronavirüs önlemlerini, 5G’yi ve altın pasaport yolsuzluğunu protesto etti. Habere göre, göstericiler bir polis aracını yaktı, bir polisi de darp etti.

Limasol’da koronavirüs, 5G ve pasaport yolsuzluğu nedeniyle başlayan eylem şiddetlenerek kentin savaş alanına dönmesine neden oldu. Çıkan olaylara polis müdahale etti. olaylar sırasında bir itfaiyecinin yaralandığını ve bir polis aracının molotof kokteyli ile yakıldığı bildirildi.

Λεμεσός φωτιά

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık