koronavirusLimasolda iki ATM patlayıcı ile patlatıldı

Limasol bölgesindeki iki ATM bu sabahın erken saatlerinde patlatıldı. Binlerce Euro’nun çalınmış olabileceğinden şüpheleniliyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 21, 2020
Djumba Hotel & Cafe

Limasol bölgesindeki iki ATM bu sabahın erken saatlerinde patlatıldı. Binlerce Euro’nun çalınmış olabileceğinden şüpheleniliyor.

Limasol’daki iki ATM henüz kimliği tespit edilemeyen şahıs veya şahıslar tarafından patlayıcı ile patlatıldı. İlki Parekklisia bölgesinde sabah 4 sularında gerçekleşen olayda, EuroNet’e ait ATM patlatıldı. ATM’ye verilen hasar sonucu henüz bilinmeyen miktarda para çalıldı.

İkinci olay ise, Potamos Yermasoyia’da aynı saatlerde gerçekleşti. Kıbrıs Bankası’na ait ATM’ye düzenlenen saldırıda, 37 bin Euro civarında para çalındı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft