AktüelMüzakerelerLiderler Toplumlara Seslenecek

Liderler, Kıbrıs sorununda devam eden ve 7 Kasım’da İsviçre’nin Mont Pelerin bölgesine taşınacak müzakerelerde gelinen son aşamayla ilgili toplumlara seslenecek. Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis bugün saat 18.30’da (KSİ) 7 televizyon kanalının haber direktörlerinin de katılacağı ve canlı olarak yayınlanacak basın toplantısı düzenleyecek. Kıbrıslıtürk ve yabancı gazetecilerin de izleyebileceği basın toplantısında Türkçe ve İngilizce simultane çeviri yapılacak. Kıbrıslıtürk lider Mustafa Akıncı ise bugün saat 21.30’da (TSİ) Cumhurbaşkanlığı’nda düzenleyeceği basın toplantısında müzakerelerde gelinen son aşamayla ilgili bilgi verecek....
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 3, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Liderler, Kıbrıs sorununda devam eden ve 7 Kasım’da İsviçre’nin Mont Pelerin bölgesine taşınacak müzakerelerde gelinen son aşamayla ilgili toplumlara seslenecek.

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis bugün saat 18.30’da (KSİ) 7 televizyon kanalının haber direktörlerinin de katılacağı ve canlı olarak yayınlanacak basın toplantısı düzenleyecek. Kıbrıslıtürk ve yabancı gazetecilerin de izleyebileceği basın toplantısında Türkçe ve İngilizce simultane çeviri yapılacak.

Kıbrıslıtürk lider Mustafa Akıncı ise bugün saat 21.30’da (TSİ) Cumhurbaşkanlığı’nda düzenleyeceği basın toplantısında müzakerelerde gelinen son aşamayla ilgili bilgi verecek. Toplantı 7 televizyon kanalında canlı olarak yayınlanacak ve ilgili televizyon kanallarından gazeteciler de program da hazır bulunacak. Akıncı’nın açıklamaları, BRT 2 ve Facebook’tan da Yunanca simültane tercümeyle eşzamanlı olarak yayınlanacak.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık