AktüelMüzakereler#MontPelerin: Liderlerin Günde İki Kez Bir Araya Gelmeleri Bekleniyor

İsviçre’nin Mont Pelerin kasabasına taşınan Kıbrıs sorunuyla ilgili müzakerelerde liderlerin günde iki kez bir araya gelmeleri bekleniyor. KHA’nın haberine göre iki liderin her gün 10.00-13.00 ve 18.00-20.30 saatleri arasında olmak üzere iki kez bir araya gelmeleri bekleniyor. Öte yandan müzakereciler ve çalışma grupları toplantılar yapacaklar, ancak toplantıların programı gerekmesi halinde değişebilecek. Müzakereciler ise hali hazırda görüşülmüş olan yönetim, mülkiyet, ekonomi ve AB ile ilgili beklemede olan konularla başlayacaklar. KHA’ya göre toprak konusuyla ilgili kriterler üzerindeki...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 7, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

İsviçre’nin Mont Pelerin kasabasına taşınan Kıbrıs sorunuyla ilgili müzakerelerde liderlerin günde iki kez bir araya gelmeleri bekleniyor.

KHA’nın haberine göre iki liderin her gün 10.00-13.00 ve 18.00-20.30 saatleri arasında olmak üzere iki kez bir araya gelmeleri bekleniyor. Öte yandan müzakereciler ve çalışma grupları toplantılar yapacaklar, ancak toplantıların programı gerekmesi halinde değişebilecek.

Müzakereciler ise hali hazırda görüşülmüş olan yönetim, mülkiyet, ekonomi ve AB ile ilgili beklemede olan konularla başlayacaklar.

KHA’ya göre toprak konusuyla ilgili kriterler üzerindeki görüşmenin salı akşamı veya çarşamba günü başlaması bekleniyor.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık