AktüelMüzakerelerLiderler Yeniden Mont Pelerin’da Buluşacak

Politis gazetesi “ Mont Pelerin’e Dönüş – BM Cenevre Yerine Orayı Uygun Görüyor” başlığı altında verdiği haberinde, BM’nin müzakerelerin 20 Kasım Pazar gününden itibaren yine Mont Pelerin’da gerçekleştirilmesi kararı aldığını yazdı. TAK’ın çevirisine göre gazete, BM’nin, liderlerin bir ofisten ziyade güzel bir otelde müzakere gerçekleştirirken sahip olacakları havanın daha olumlu olacağı ve Cenevre’de müzakere edilmesi durumunda BM binasıyla müzakere gruplarının kalacakları yerler arasında ulaşım sorunlarının mevcut olacağı değerlendirmesinde bulunduğunu yazdı. Öte yandan Kıbrıs’ın kuzeyinde de...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 14, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Politis gazetesi “ Mont Pelerin’e Dönüş – BM Cenevre Yerine Orayı Uygun Görüyor” başlığı altında verdiği haberinde, BM’nin müzakerelerin 20 Kasım Pazar gününden itibaren yine Mont Pelerin’da gerçekleştirilmesi kararı aldığını yazdı.

TAK’ın çevirisine göre gazete, BM’nin, liderlerin bir ofisten ziyade güzel bir otelde müzakere gerçekleştirirken sahip olacakları havanın daha olumlu olacağı ve Cenevre’de müzakere edilmesi durumunda BM binasıyla müzakere gruplarının kalacakları yerler arasında ulaşım sorunlarının mevcut olacağı değerlendirmesinde bulunduğunu yazdı.

Öte yandan Kıbrıs’ın kuzeyinde de farklı basın kuruluşları müzakerelerin yeniden Mont Pelerin’da olacağı yönünde haberelere yer verdi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık