AktüelKıbrıs SorunuLiderler yarın 9.30’da görüşecek

Birleşmiş Milletler, Kıbrıs’taki iki toplum liderinin cuma günkü gayrı resmi görüşmesinin yeniden planlandığını duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 8, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Birleşmiş Milletler, Kıbrıs’taki iki toplum liderinin cuma günkü gayrı resmi görüşmesinin yeniden planlandığını duyurdu.

Yapılan açıklamada, “Kıbrıslı Rum Lider Nicos Anastasiades ve Kıbrıslı Türk Lider Mustafa Akıncı, karşılıklı olarak Birleşmiş Milletler denetimindeki bölgede bulunan Misyon Şefi’nin ikametgâhında 9 Ağustos 2019’daki gayrı resmi toplantının aynı gün saat 09.30’da başlamasına karar vermişlerdir” denildi.

Daha önce görüşme yerel saatle 10.30’da başlayacaktı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft