AktüelMüzakerelerLiderler Görüştüğü Sürece Her Gün Cumhurbaşkanlığı Önünde Toplanılacak

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Platforumu 7 Kasım Pazartesi günü saat 18:30’da Cumhurbaşkanlığı önünde basın toplantısı gerçekleştirip, her iki lidere yazılan mektubu kamuoyu ile paylaşacak. Platform  liderler görüştüğü sürece her gün 11 Kasıma Kadar saat 17.00’den sonra Cumhurbaşkanlığı önünde toplanacak. Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Platforumu  adına KTÖS Başkanı Semen Saygun’un yazılı açıklaması şöyle: 7 kasım Pazartesi saat 18.30 da Cumhurbaşkanlığı önünde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Platforumu olarak her iki toplumun liderlerine yazdığımız mektubu okuyacak ve kadınlar, LGBTİ bireyler olarak taleplerimizi...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 6, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Platforumu 7 Kasım Pazartesi günü saat 18:30’da Cumhurbaşkanlığı önünde basın toplantısı gerçekleştirip, her iki lidere yazılan mektubu kamuoyu ile paylaşacak. Platform  liderler görüştüğü sürece her gün 11 Kasıma Kadar saat 17.00’den sonra Cumhurbaşkanlığı önünde toplanacak.
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Platforumu  adına KTÖS Başkanı Semen Saygun’un yazılı açıklaması şöyle:
7 kasım Pazartesi saat 18.30 da Cumhurbaşkanlığı önünde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Platforumu olarak her iki toplumun liderlerine yazdığımız mektubu okuyacak ve kadınlar, LGBTİ bireyler olarak taleplerimizi dile getireceğiz.
7 Kasımdan itibaren liderler görüştüğü sürece her gün 11 Kasıma Kadar saat 17.00 den sonra Cumhurbaşkanlığı önünde toplanıp iyi haber bekleyeceğiz.
Bu anlamda 7 Kasım Pazartesi günü saat 18:30’da Cumhurbaşkanlığı önünde basın toplantısı gerçekleştirip, her iki lidere yazılan mektubu kamuoyu ile paylaşacağız.
Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık