Kıbrıs SorunuLiderler görüşmesi başladı

Kıbrıslı toplum liderlerinin gayri resmi görüşmesi başladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 3, 2020
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

Kıbrıslı toplum liderlerinin gayri resmi görüşmesi başladı.

Kıbrıslıtürk toplum lideri Ersin Tatar  ile Kıbrıslırum toplum lider Nikos Anastasiadis’in ilk gayri resmi yüz yüze görüşmesi gerçekleşiyor.

BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Danışmanı Elizabeth Spehar’ın himayesinde gerçekleşecek buluşma, saat 19.00’da başladı.

Görüşmeye ilişkin Cumhurbaşkanlığı’ndan paylaşım yapıldı.

Paylaşımda, “Ersin Tatar, Nikos Anastasiadis ile BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Danışman Vekili Elizabeth Spehar’ın BM kontrolündeki Lefkoşa ara bölgede bulunan ikametgahında, ikili gayri resmi tanışma toplantısında bir araya geldi” ifadeleri ve Kıbrıs Özel Danışman Vekili Spehat ile liderlerin görüntülerine yer verildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..