AktüelEkolojiManşetYaşamLefkoşa’nın tarihi surları yıkılıyor!

Lefkoşa’nın tarihi surları ilgisizlik ve bakımsızlıktan yıkılmaya devam ediyor! Geçtiğimiz günlerde yaptığımız habere yönelik yetkililer tarafından herhangi bir atılmazken, bugün sabah saatlerinde aynı bölgedeki surun dış kısmı da yıkıldı. Arabahmet bölgesinde, Yiğitler Burcu’na giderken yol üzerindeki yıkılan surun etrafına Lefkoşa Türk Belediyesi ekiplerinin aşağıya birinin düşmemesi için çektiği şeridin de koparıldığı gözlemlendi.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 18, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Lefkoşa’nın tarihi surları ilgisizlik ve bakımsızlıktan yıkılmaya devam ediyor! Geçtiğimiz günlerde yaptığımız habere yönelik yetkililer tarafından herhangi bir atılmazken, bugün sabah saatlerinde aynı bölgedeki surun dış kısmı da yıkıldı.

Arabahmet bölgesinde, Yiğitler Burcu’na giderken yol üzerindeki yıkılan surun etrafına Lefkoşa Türk Belediyesi ekiplerinin aşağıya birinin düşmemesi için çektiği şeridin de koparıldığı gözlemlendi.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft