AktüelEkonomi PolitikPolitikaLefkoşa’nın Güneyinde Binlerce Eğitim Emekçisi Sokağa Döküldü | Foto-Video

Kıbrıs’ın güneyinde eğitim emekçileri, hükümetin kamusal eğitim kurumlarında çalışma koşullarını değiştirmeye ve toplu iş sözleşmesi ve sendikal faaliyet gibi hakları ortadan kaldırmaya yönelik girişimini protesto etmek için ikinci kez sokağa döküldü.   Lefkoşa’nın güneyinde Kamu Çalışanları Sendikası-PASİDİ binası önünde toplanan binlerce kişi Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na yürüdü.     Protesto yürüyüşüne OELMEK, POED, OLTEK gibi öğretmen sendikalarının yanı sıra bazı siyasi örgütler ve sivil toplum örgütleri de destek verdi. Βίντεο από ψηλά με την πορεία διαμαρτυρίας των...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 28, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ın güneyinde eğitim emekçileri, hükümetin kamusal eğitim kurumlarında çalışma koşullarını değiştirmeye ve toplu iş sözleşmesi ve sendikal faaliyet gibi hakları ortadan kaldırmaya yönelik girişimini protesto etmek için ikinci kez sokağa döküldü.

 

Lefkoşa’nın güneyinde Kamu Çalışanları Sendikası-PASİDİ binası önünde toplanan binlerce kişi Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na yürüdü.

 

 

Protesto yürüyüşüne OELMEK, POED, OLTEK gibi öğretmen sendikalarının yanı sıra bazı siyasi örgütler ve sivil toplum örgütleri de destek verdi.

Βίντεο από ψηλά με την πορεία διαμαρτυρίας των εκπαιδευτικών

Uploaded by Antenna Cyprus2 on 2018-08-28.

ΠΟΕΔ

Uploaded by Antenna Cyprus2 on 2018-08-28.

ΟΕΛΜΕΚ

Uploaded by Antenna Cyprus2 on 2018-08-28.

ΟΛΤΕΚ

Uploaded by Antenna Cyprus2 on 2018-08-28.

 

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık