AktüelEkonomi PolitikManşetPolitikaLefkoşa’nın göbeğinde taciz

Lefkoşa’da dün akşam, AKM binasının karşısındaki sokakta taciz olayı gerçekleşti. Facebook üzerinden başlarından geçen olayı aktaran Laden Asilzade, gittikleri etkinlikten ayrılırken bir adamın yanlarına yaklaştığını ve arkadaşını taciz etmeye başladığını ifade etti. Polisin olay yerine erken gelmesiyle tacizci gözaltına alınırken, olay sırasında çevreden geçen insanların duyarsızlığı ve olayı görmezden gelmeleri ise tepki yarattı. Laden Asilzade’nin yaşadıklarını anlattığı paylaşımı:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 26, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lefkoşa’da dün akşam, AKM binasının karşısındaki sokakta taciz olayı gerçekleşti.

Facebook üzerinden başlarından geçen olayı aktaran Laden Asilzade, gittikleri etkinlikten ayrılırken bir adamın yanlarına yaklaştığını ve arkadaşını taciz etmeye başladığını ifade etti.

Polisin olay yerine erken gelmesiyle tacizci gözaltına alınırken, olay sırasında çevreden geçen insanların duyarsızlığı ve olayı görmezden gelmeleri ise tepki yarattı.

Laden Asilzade’nin yaşadıklarını anlattığı paylaşımı:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık