AktüelPolitikaTemasLefkoşa’nın belediye başkanları bir araya geldi

Ortak projeler görüşüldü
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 12, 2022
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lefkoşa’nın iki belediye başkanı Mehmet Harmancı ve Konstantinos Yorgacis Lefkoşa’nın her iki toplumunu ilgilendiren çalışmaları görüşmek için Salı günü bir araya geldi.

Lefkoşa Belediyesi tarafından yapılan basın açıklamasında, iki belediye başkanının Kanlıdere-Pedios deresi boyunca yapılan çalışmaları ve Ermu caddesinin ara bölge içinde yer alan kısmında yağmur suyu drenaj sistemi ihtiyacını görüştükleri belirtildi.

Ayrıca yeni iki toplumlu atık su arıtma tesisinde arıtılan suyu yönetmenin yollarını tartıştılar.

Harmancı’ya daha sonra CYENS Centre of Excellence ve eski şehrin ‘yaratıcı iş bölgesinin’ bir parçası olan yenilenen Tricoupi, Aeschylou ve Lefkonos sokakları gezdirildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık