AktüelİnsanYaşamLefkoşa’dan bir başka 1 Mayıs

1 Mayıs’ta herkes mangal başında veya eylemde değildi. Her hafta sonu Pazar günü her zaman toplandıkları yer olan Çetinkaya Spor Kulübü’nün  önündeki büyük park yerinde toplanan yabancı işçiler, 1 Mayıs tatilini de fırsat bilip yine kriket oynadılar.   İşçilerin keyifli anlar geçirdiği gözlemlendi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 2, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

1 Mayıs’ta herkes mangal başında veya eylemde değildi.

Her hafta sonu Pazar günü her zaman toplandıkları yer olan Çetinkaya Spor Kulübü’nün  önündeki büyük park yerinde toplanan yabancı işçiler, 1 Mayıs tatilini de fırsat bilip yine kriket oynadılar.

 

İşçilerin keyifli anlar geçirdiği gözlemlendi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft