AktüelKentLefkoşa’da tarihi yapının üzerine beyaz boya atıldı

Önce bakımsızlıktan yıkılmaya başladı, şimdi de beyaza boyandı… Lefkoşa Zahra sokakta bulunana ve Çetinkaya Kulübü ile Yiğitler Parkı arasındaki bölgede bulunan tarihi surların bir kısmı beyaza boyandı. Surun kimler tarafından boyandığı bilinmiyor. Yine aynı bölgede daha önce de surlar bakımsızlıktan yıkılmaya başlamıştı.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 4, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB
Geleceğe İlham Ver

Önce bakımsızlıktan yıkılmaya başladı, şimdi de beyaza boyandı…

Lefkoşa Zahra sokakta bulunana ve Çetinkaya Kulübü ile Yiğitler Parkı arasındaki bölgede bulunan tarihi surların bir kısmı beyaza boyandı.

Surun kimler tarafından boyandığı bilinmiyor.

Yine aynı bölgede daha önce de surlar bakımsızlıktan yıkılmaya başlamıştı.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft